Maistas pagal kraujo grupe

Maistas pagal kraujo grupe

Kiekvienas žmogus yra skirtingas, vieno greitesnė medžiagų apykaita, kito žmogaus letesnė, bet ne tik tai įtakoja mūsų mitybos ypatumus. Kaip ir koks maistas mums tinka, galima sužinoti pagal savo kraujo grupe.

Maistas pagal kraujo grupe (Pirmoji kraujo grupė)

Pirmosios kraujo grupės žmonėms yra būtina mėsa. Geriausiai šios kraujo grupės žmonių skrandis priima įsisavina jautieną, avieną ir paukštieną. Pirmosios kraujo grupės žmonėms nėra įpratę prie grūdinių kultūrų, todėl košės ir duonos gaminiai juos tukina.
Jei pirmosios kraujo grupės žmonės nori numesti svorio, jiems patariama sudaryti tokia dietą, kurioje būtų kuo mažiau miltinių patiekalų.

maistas pagal kraujo grupeMaistas pagal kraujo grupe (Antroji kraujo grupė)

Antriosios kraujo grupės žmonėms tinka vegetariškas maistas, nes mėsa juos tukina.
Antrosios kraujo grupės žmonėms vietoje mėsos patariama valgyti žuvies, o vietoje jautienos ir avienos – paukštienos. Antrosios kraujo grupes maiste yra naudingi ir augaliniai baltymai.
Šios kraujo grupės žmonių organizmas natūralų pieną įsisavina blogai. Šios kraujo grupės žmonių organizmui nepritruks kalcio, jei jie reguliariai valgys rūgusio pieno produktų.
Antrosios kraujo grupės žmonių organizmas netoleruoja pomidorų, baklažanų, pipirų, mandarinų ir apelsinų.

Maistas pagal kraujo grupe (Trečioji kraujo grupė)

Pati skaniausia dieta siūloma trečiosios kraujo grupės atstovams. Trečiosios kraujo grupės atstovų, skirtingai nei pirmųjų dviejų kraujo gruoių atstovų, valgiaraštis yra universalus.
Trečiosios kraujo grupės žmonės, nepakenkdami savo sveikatai, gali valgyti kiaulienos ir riebaus sūrio. Jei šios kraujo grupės žmonės nori numesti svorio, jiems patariama valgyti pieno produktų, kiaušinių ir daržovių, išskyrus, pomidorų, ridikų ir moliūgų. Šios kraujo grupės žmonėms patariama atsisakyti granatų ir persimonų. Pasak dietologų, tamsios spalvos mėsa šios kraujo grupės maiste gali sukelti nuolatinio nuovargio sindromą ir susilpninti organizmo imuninę sistemą, todėl vietoje jautienos jiems patariama valgyti avienos ir triušienos.

Maistas pagal maisto grupe (Ketvirtoji kraujo grupė)

Ketvirtoje kraujo grupė – gana reta. Ketvirtosios kraujo grupės maiste, žmonėms patariama vartoti kuo daugiau jūros gėrybių, vaisių ir daržovių, nes jų organizmas prastai įsisavina mėsą. Pasak dietologų, ketvirtosios kraujo grupės žmonių nutukimą dažniausiai nulemia gyvuliniai baltymai.

-

Leave a Reply

Taip pat skaitykite: