Augalų katalogai

logo_katalogaiSudarėme daržovių auginimo ir priežiūros, prieskoninių daržovių auginimo ir panaudojimo, gėlių namams ir visuomeninėms patalpoms papuošti, vaistinių augalų savybių ir jų pritaikymo katalogus, kuriuose informacija apie augalus, daržoves, gėles yra pateikta abėcėline tvarka.

Pvz. jeigu žinote, kad augalas yra daržovė, tuomet einate į daržovių auginimo katalogą, jei augalas yra gėlė, tuomet į gėlių katalogą. Tuomet pagal pavadinimo pirmą raidę atrandate ieškomą augalą ir paspaudžiate ant augalo pavadinimo nuorodos. Atsiverčia puslapis su pagrindine informacija apie augalą, auginimo ir priežiūros ypatumus, pritaikymo ir panaudojimo būdus.

Žemiau yra pateikiamas augalų katalogų sąrašas:

Daržovių auginimo ir priežiūros katalogas

Prieskoninių daržovių katalogas

Gėlės namams ir biurui, A-K

Gėlės namams ir biurui, L-Ž

Vaistinių augalų savybių ir panaudojimo katalogas

Tikimės, kad ši žinių apie augalus grupavimo forma, padės Jums greičiau ieškoti ir atrasti reikalingą ar Jus dominančią informaciją bei

išgauti puikų daržovių ir vaisių derlių sode ir darže, be rūpesčių auginti ir prižiūrėti egzotiškus augalus namuose ir biuruose ir tikslingai naudotis gamtos išaugintomis gėrybėmis ir liaudies medicinos išmintimi.

Jei turite klausimų, galėtumėte ar norėtumėte papildyti augalų katalogų medžiagą,

rašykite, e-paštu: info [@] gaspadorius.lt arba užpildydami komentarų formą, esančią žemiau:

Dalinkitės!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top