Kaip būti žvaliam ryte

Atsikėlę ryte kai kurie iš mūsų esame gana mieguisti ir tikrai pabusti reikia kurio tai laiko ar kelių kavos puodukų.
Pabandykite ryte išgerti greipfrutų sulčių, suvalgykite riekutę ruginės grūdėtos duonos. Dar suvalgykite vieną ar du obuoliukus, tai galutinai turėtų išjudinti mieguistą kūną ir sugrąžinti reikalingą rytinį žvalumą.

Achillea millefolium
Achillea millefolium

Ne pats geriausias variantas, nors ir mėgstate ir tai iš tiesų “pažadina”, rytą pradėti kavos puoduku. Tai greičiau žvalumas “pasiskolintas” kažkokių tai kitų kūno mineralinių medžiagų sąskaita. Rytą visgi geriau ir sveikiau būtų pradėti nuo nors ir lengvučių, kad ir panašių į paminėtus aukščiau, pusryčius.

Rytinis mieguistumas gali turėti įvairių priežasčių. Jaunesniems gal tai kokio tai negalavimo požymis ar signalas. Vyresniems žmonėms, kurie rytais jaučiasi kiek daugiau mieguisti ir ne tiek darbingi kaip anksčiau, tai gali būti paparasčiausiai sentavės požymiai, nuo kurių labai toli nepabėgsi, kad ir kaip norėtum.

Vienas antimieguistinis senelių patarimas: imame 1 šaukštą paprastosios kraujažolės (Achillea millefolium) ir 1 šaukštą skėtinės širdažolės (Centaurium minus), užpilame viena su puse stiklinės ar apie 300 ml verdančio vandens. Palaikius apie 30 minučių, nukošiame ir arbatėlė geriama šilta, 3 kartus per dieną. Dvi savaites pagėrus šių vaistinių žolelių užpilą, turėtumėte pajausti rezultatus.

Dalinkitės!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top