Norint padidinti santykinę oro drėgmę, suvilgykite grindis, prineškite sniego, ledo, pakabinkite sudrėkintą audeklą. Ypatingai vysta „Noria”, „Uelsi”, „Lodei” obuoliai. Per drėgname sandėlyje veisiasi pelėsiai ir tada vaisiai įgauna nemalonų prieskonį. Santykinė oro drėgmė neturėtų būti mažesnė kaip 80 proc. Svarbu išlaikyti pastovią temperatūrą ir santykinę oro drėgmę.
Nevėdinamoje patalpoje susikaupia daugiau etileno ir aromatinių medžiagų, dėl to vaisiai greičiau noksta, pradeda gesti. Kad taip neatsitiktų, patalpą reikia vėdinti, ypač pirmuosius du laikymo mėnesius. Per parą turi pasikeisti 3-4 tūriai patalpos oro. Vėdinkite buitiniais ventiliatoriais, sudarydami pastovias, bet negreitas oro sroves. Dėžes sandėlyje sustatykite į rietuves taip, kad iš apačios ir iš visų pusių pasiektų šviežio oro srovės. Taip vėdinamoje patalpoje būna optimali oro sudėtis.
Obuoliai sugeria pašalinius kvapus, todėl jų negalima laikyti kartu su stiprų kvapą turinčiomis kitomis daržovėmis (česnakais, svogūnais, bulvėmis).
Obuolių ir kriaušių taip pat nereikėtų laikyti vienoje patalpoje. Kriaušės daugiau išskiria etileno ir taip nokina obuolius. Taigi, jeigu obuolių saugykloje yra nors ir nedidelis kriaušių kiekis, obuolių išsilaikymo trukmė gerokai sutrumpėja.