Telefonų priedai, kurie pravers kelionėje

Iki atostogų likusias dienas visuomet skaičiuojame su malonumu, tačiau tam, kad jos iš tikrųjų padovanotų tik pačius geriausius prisiminimus, tenka įdėti ir šiek tiek pastangų. Ypač daug įtakos tam turi mūsų bagažas: jei kelionės metu mus lydės funkcionalūs daiktai, bus galima atsikvėpti ir kokybiškai atsipalaiduoti. Daugeliui sunku įsivaizduoti savo gyvenimą (o tuo pačiu – ir atostogas) be savo išmaniojo, todėl šį kartą aptarsime, kokie telefono priedai turėtų keliauti kartu su Jumis.

telefonu priedai

Vandeniui atsparus dėklas. Jei kelionės metu ketinate nardyti, plaukti baidare ar išbandyti kitas vandens pramogas, o pats telefonas vandeniui nėra atsparus, be tokio aksesuaro tikrai nepavyks apsieiti. Vandeniui atsparaus dėklo pagalba ne tik apsaugosite telefoną nuo vandens – taip pat turėsite galimybę užfiksuoti įspūdingas bangas ar nepakartojamą povandeninį pasaulį. O svarbiausia, jog dėl savo išmaniojo saugumo galėsite visiškai nebesijaudinti!

Asmenukių lazda. Galite jį mėgti ar nekęsti, tačiau toks fotografavimosi būdas kelionėje yra vienas populiariausių – ypač tuomet, jei dviese keliaujate ne itin svečioje šalyje. Tad net ir tuomet, jei kasdien šios lazdos nenaudojate, kelionės metu vertėtų padaryti išimtį ir ją pasiimti drauge su savimi. Krepšyje ji daug vietos neužims, tačiau pamatę įspūdingus vaizdus, džiaugsitės galimybe kartu su jais įsiamžinti.

Kokybiškos ausinės. Atostogų metu dažnai norisi pasimėgauti ramybe ir mėgstama muzika be jokių pašalinių garsų – tai ypač aktualu tuomet, kai ilgas valandas tenka skristi pilnu lėktuvu, tačiau kiekvienas iš mūsų galėtų papasakoti ir daugiau tokių istorijų. Tokiais atvejais ypač praverčia kokybiškos, išorinį triukšmą blokuojančios ausinės – jei turėsite tokias palydoves, jokie garsai aplink nebus baisūs. Tai padės dar labiau atsipalaiduoti!

Telefono laikikliai. Keliaujantiems automobiliu, telefonai dažnai tampa kelią rodančia navigacija, todėl tiek dėl saugumo, tiek dėl patogumo privalu pasirūpinti patogiu jo laikikliu. Tokie telefono priedai dažniausiai labai paprastai yra tvirtinami prie automobilio lango, tačiau surasite ir kitokių variantų. Patogu tai, jog tokie telefono laikikliai yra ganėtinai universalūs, todėl juos bus galima naudoti ir tuomet, jei nuspręsite pakeisti savo išmanųjį.

Atsarginio maitinimo šaltinis. Šie prietaisai, dar kitaip žinomi kaip Power bankai, yra vieni svarbiausių priedų, kurie užtikrina, jog net ir ilgesnės kelionės metu pavyks išlikti mobiliems. Viskas, ką Jums reikia padaryti – įsigyti patinkantį prietaisą ir įsitikinti, jog prieš išvyką jis būtų pilnai pakrautas. Power bankai gali būti itin kompaktiško dydžio, todėl juos bet kada galėsite pasiimti kartu su savimi. Šie ir kiti telefono priedai patraukliomis kainomis parduodami Pigu.lt el. parduotuvėje.

Apsauginis stiklas. Šį telefono priedą daugelis naudoja ir kasdienybėje, tačiau jei juo iki šiol nepasirūpinote, prieš kelionę pavyks tai padaryti. Apsauginis stiklas padės išvengti įbrėžimų ar skilimų, todėl jei atostogų metu mobilusis netyčia išsprūs iš rankų ar užsimiršę jį padėsite šalia aštrių daiktų, nereikės gadintis nuotaikos dėl nemalonių pasekmių.

Niekuomet negalime nuspėti, kokie nuotykiai mūsų laukia atostogų metu, todėl privalome užbėgti įvykiams už akių ir apsirūpinti visais šiais telefonų priedais. Nei vienas iš jų neužims daug vietos Jūsų krepšyje, tačiau turėdami juos, galėsite drąsiai leistis į bet kokią kelionę!

Dalinkitės!

Scroll to Top