5 priežastys, kodėl verta pirkti orkaitės ir kaitlentės komplektą

Orkaitė ir kaitlentė yra praktiškai kiekvienoje virtuvėje ─ šių įrenginių dėka galime paruošti pačius įvairiausius patiekalus ir nustebinti artimuosius savo kulinariniais sugebėjimais. Šią virtuvės įrangą galima pirkti individualiai, tačiau daug dėmesio susilaukia ir orkaitės bei kaitlentės komplektai ─ jei šiek tiek abejojate tokio sprendimo nauda, šios priežastys leis įsitikinti jo pranašumais.

kaitlente ir orkaite

  1. Mažesnės išlaidos. Nors sunku patikėti, iš tiesų įsigydami bendrą šios virtuvės technikos rinkinį, galite sutaupyti pakankamai solidžią pinigų sumą. Atidžiau susipažinus su šių prekių asortimentu, nesunku tuo įsitikinti: kai kurios elektrinės orkaitės kainuoja tiek, kiek visas bendras komplektas!

Žinoma, reikėtų pastebėti, kad šių įrenginių vertė priklauso nuo funkcionalumo, gamintojo ir kitų panašių kriterijų, tačiau jei žiūrėsime plačiau, dėl šio privalumo tikrai neteks suabejoti. Tad jei vertinate praktiškus sprendimus, toks variantas ─ būtent Jums.

  1. Vientisas stilius. Nors virtuvėje tenka atlikti įvairius buities darbus ir pirmenybę visuomet teikiame funkcionalumui, tai dar nereiškia, jog dėl to turėtų būti pamirštas bendras šios patalpos stilius. Siekiant vientisumo, pravartu suderinti visus įrenginius ir kitas interjero detales tarpusavyje, todėl pliusu galima laikyti ir tai, jog komplekte abu šie gaminiai jau yra vienodo dizaino.

Vadinasi, Jums beliks komplektą priderinti prie kitų virtuvės elementų. Tačiau šiuo atveju taip pat neužtruksite: praktiškai visų rinkinių dizainas yra stilingas ir modernus, todėl jį pritaikysite prie bet kokių interjero idėjų.

  1. Mažiau laiko paieškoms. Tiek dėl stilistinių sprendimų, tiek dėl montavimo ar funkcionalumo, renkantis komplektą sugaištama kur kas mažiau laiko ─ juk nors įrenginiai du, tenka priimti tik vieną sprendimą. Žinoma, bet kuriuo atveju renkantis vertėtų atsižvelgti į abiejų šių įrenginių galimybes, tačiau aspektų, kuriuos teks apgalvoti, bus kur kas mažiau. Tačiau tuo įsitikinsite tik tuomet, kai patys pradėsite šias paieškas. Gausų orkaičių, kaitlenčių ir jų komplektų pasirinkimą rasite https://pigu.lt/lt el. parduotuvėje.
  2. Plati pasirinkimo įvairovė. Daugeliui atrodo, jog komplektas susiaurina pasirinkimo įvairovę, tačiau iš tiesų turėsite lygiai tokias pačias (o kai kuriais atvejais ─ net ir didesnes) galimybes išsirinkti visus poreikius atitinkančią įrangą.

Pavyzdžiui, jei labiau vertinate dujines kaitlentes, vis dar turėsite galimybę išsirinkti itin šiuolaikišką, daugybę galimybių siūlančią orkaitę ─ tokioje komplektacijoje ji netgi gali turėti savaiminio išsivalymo funkciją. Filtrų, kuriuos galima pritaikyti šiems komplektams, rasite ir kur kas daugiau, todėl tikrai nereikės aukoti savo lūkesčių vardan kitų šiame sąraše esančių privalumų.

  1. Vienodas garantinis laikotarpis. Nors šis privalumas gali neatrodyti itin svarus, susidūrę su gedimais (kurių, žinoma, norėtųsi išvengti), turėsite progą įsitikinti jo nauda. Be to, tikėtina, jog to paties gamintojo, tuo pačiu metu pradėti naudoti įrenginiai tarnaus panašų laikotarpį, tad jiems susidėvėjus ir vėl galėsite įsigyti naują komplektą.

Priežasčių, kodėl verta pirkti bendrą orkaitės ir kaitlentės rinkinį yra pakankamai daug, jog būtų galima teigti, kad šis sprendimas iš tiesų yra vertas Jūsų dėmesio. Apgalvokite savo poreikius ir pradėkite paieškas ─ kad ir kokie būtų Jūsų lūkesčiai, tikrai turėsite iš ko pasirinkti!

Dalinkitės!

Scroll to Top