Kaip pasirinkti televizoriaus vietą?

Televizorius dažnai tampa svarbia, visą šeimą suvienijančia kambario detale, tačiau surasti jam vietą, kuri nesujauktų puoselėjamo interjero, yra nemenkas iššūkis. Jei ir Jums tenka susidurti su šia dilema, siūlome pasitelkti kelis paprastus pigu.lt ekspertų patarimus ─ jei vadovausitės jais, lengvai nuspręsite, kurioje vietoje turėtų stovėti šis įrenginys.

televizoriaus vieta

Įsitikinkite, kad netoliese yra elektros šaltinis. Tam, kad pavyktų išvengti žavesio nepridedančių laidų, turėtumėte televizorių statyti netoli rozetės ─ priešingu atveju teks sugalvoti, kaip juos paslėpti. Įvertinkite, kiek lizdų Jums reikės: jei bus naudojamas ne tik televizorius, bet ir kolonėlės ar namų kino sistema, gali prireikti kelių papildomų kištukų. Nors tai atrodo savaime suprantami dalykai, patikėkite ─ jei pradėsite nuo jų, televizorių įtraukti į interjerą seksis kur kas paprasčiau.

Statykite televizorių akių aukštyje. Televizijos žiūrėjimas turėtų atpalaiduoti, o ne sukelti nepatogumus ar kaklo skausmus ─ būtent dėl to labai svarbu atsakingai pasirinkti aukštį, kuriame kabės ar stovės šis įrenginys. Dažniausiai optimalus variantas yra maždaug 1,3 m aukštis, tačiau jis priklauso tiek nuo baldų, tiek nuo Jūsų ūgio.

Svarbus ir atstumas iki ekrano: šiuo atveju televizoriaus įstrižainę reikėtų padauginti iš 2 ar 3, arba priešingai, pasirinktą atstumą iš šių skaičių padalinti, jei kol kas dar tik planuojate šį pirkinį. Nors skaičiavimų nemažai, tik taip užtikrinsite sau kasdienį komfortą.

Nekabinkite televizoriaus virš židinio. Nors tokia idilė skamba jaukiai ir romantiškai, galutinis rezultatas gali šiek tiek nuvilti ─ pirmiausia dėl to, jog tai nėra itin saugus variantas. Taip pat vertėtų įvertinti ir tai, jog jų skleidžiama šviesa gerokai skiriasi, tad abu šaltiniai konkuruos tarpusavyje ir akims komforto bus kur kas mažiau. Atkreipkite dėmesį ir į kambaryje esančius langus: jei TV stovės prieš juos, akinanti saulės šviesa tam tikrais momentais gali trukdyti matyti kokybišką vaizdą.

Pasirūpinkite tinkama televizoriaus integracija. Jei norisi, kad Jūsų TV pernelyg nekristų į akis ir netaptų svarbiausiu kambario akcentu, panaudokite aksesuarus. Šalia pakabinkite knygų lentyną, ant staliuko padėkite suvenyrų ar šeimos fotografijų ─ šios nedidelės detalės suteiks jaukumo ir atitrauks žvilgsnį nuo televizoriaus. Norėdami surasti daugiau idėjų žaviam interjerui, spauskite čia.

Apgalvokite televizoriaus dizainą. Šie įrenginiai dažniausiai yra pakankamai neutralios, standartinės išvaizdos, tačiau gerai paieškojus, galima atrasti ir įdomesnių spalvų, tokių kaip balta, raudona ar net rožinė. Logiška, jog tokius įrenginius integruoti bus šiek tiek sudėtingiau, tačiau jei kuriate įdomią kambario aplinką, pasistengti iš tiesų verta! Platų televizorių pasirinkimą rasite čia: https://pigu.lt/lt/televizoriai.

Išbandykite originalias idėjas. Nors esame įpratę matyti paprastai pastatytus ar pakabintus TV, šiek tiek pasistengus, šiuos įrenginius galima integruoti unikaliai. Pavyzdžiui, pakabintą televizorių „įdėti“ į rėmelius ar paslėpti jį sienoje integruotoje spintelėje. Tai tik kelios idėjos, tačiau jei pasitelksite kūrybiškumą, jų sugalvosite ir kur kas daugiau!

Renkant televizoriaus vietą, svarbiausia įsitikinti, jog ji būtų saugi ir patogi, o visi kiti aspektai priklauso nuo Jūsų interpretacijų. Šie įrenginiai lengvai suras savo vietą bet kuriame interjere ─ tam prireiks tik šiek tiek sumanumo ir kūrybiškumo!

Dalinkitės!

Scroll to Top