Didžioji grevilėja (Grevillea robusta)
Šis lengvai prižiūrimas augalas sidabriškai žaliais plunksniškais lapais labiau panašūs į papartį negu į ąžuolą (lotyniškai robustus = ąžuolo, ąžuolinis), dar vadinamas šilkiniu, pietų šilkiniu ąžuolu.

Jam prilygsta gal tik pavadinimu ir dydžiu, mat Grevillea robusta, kaip sako rūšies pavadinimas, yra stiprus ir tvirtas medis. Savo tėvynėje Australijoje užauga iki 50 m aukščio ir yra tikra girių bei parkų puošmena.
Pas mus šis puikus medis per 2 — 3 metus užauga iki 2 m aukščio, todėl geriausia jį auginti erdviame žiemos sode. Deja, kambaryje jis niekada nežydi.
Šeima: Proteaceae, protėjiniai.
Tėvynė: Australija.
Geriausiai auga: Labai šviesioje, žiemą saulėtoje, gerai vėdinamoje, žiemą vėsioje (ne šiltesnėje kaip 15°C) patalpoje, nes priešingu atveju negražiai ištįsta.
Laistymas, tręšimas: Vasarą lieti gausiau, žiemą — mažiau, nuo kovo iki spalio kas savaitę patręšti.
Kiti priežiūros ypatumai: Jei reikia, pavasarį persodinti į gėlių žemę. Pernelyg ištįsusį augalą pavasarį galima apgenėti, tačiau tuomet jis augs panašesnis į krūmą negu į medį.
Dauginimas: Itin šviežiomis sėklomis, nes ir taip jau dygsta gana sunkiai. Gėlininkai profesionalai sėja jas daugiausia į šiltas pjuvenas.
Rugpjūtyje galima bandyti dauginti pusiau sumedėjusiais šakų ūgliais, bet dažniausiai
praeina mėnesių mėnesiai, kol jie įsišaknija.
Kenkėjai, ligos: Neteisingai tręšiant pašviesėja lapai. Puola amarai ir baltasparniai.