Valgomasis česnakas padeda nuo..

Daug yra informacijos apie česnako gydomasias ir sveikatinamąsias galias. Šiais laikas liaudies medicina vis  dažniau prisimenama, tad keletas liaudiškų patarimų galbūt padės sunegalavus.
garlic_valgomasis-cesnakas-skiltele
  • Peršalus ir nuo smarkaus kosulio prieš miegą, kojų padai ištrinami grūstais česnakais, krūtinė – žibalu ir išgeriama stiklinė portveino kartu su stikline medaus (1:1).
  • Nuo slogos į nosį lašinamos šviežios česnako sultys. Danties skausmą malšina pridėta nulupta česnako skiltelė.
  • Nuo galvos skausmo česnako košele tepami smilkiniai. Česnako košelė, sumaišyta su taukais, tinka karpoms bei nuospaudoms gydyti
  • Česnakas padeda apsiginti nuo kirminų, tik reikia jį kuo dažniau valgyti. Česnako klizmos išvalo spalinukes.
  • Nuo galvos svaigimo daromas toks česnako antpilas: 40 g nuvalyto česnako užpilti 100 g spirito ir laikyti savaitę. Po to nukošti, įpilti mėtų lašų ir gerti po 10-15 lašų, tris kartus per dieną, pusvalandį prieš valgį.
  • Česnakas stimuliuoja širdies veiklą, skatina žaizdų gijimą, virškinimą. Anksčiau česnaku gydyta net cholera, šiltinė, dizenterija.
  • Patiekalai su česnaku ir soja mažina jautrumą šalčiui (sojos pupelių veikliosios medžiagos stiprina česnako poveikį kraujotakai).

Tiek patarimų apie valgomojo česnako dorybes. Studijuokite gamtos gėrybes, tikrinkite praktikoje, kaip jos veikia ir kokių rezultatų galima tikėtis. Juk būtent tokiu būdu mūsų proseneliai išgavo šią informaciją, kuri, keliaudama nuo lūpų iki lūpų, yra gyva ir po šiai dienai.

Straipsnis yra informacinio ir šviečiamojo pobūdžio, susirgus kreipkitės į savo gydytoją.

Dalinkitės!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top