Kojų pėdų nuospaudos ir natūralūs metodai

Kojų nuospaudos, tai sustorėjęs raginis odos sluoksnis, kuris gali atsirasti per daug apkraunant krūviu savo kojas ir tuo pačiu pėdas. Tarp galimų nuospaudų atsiradimo priežasčių gali būti dėl per didelis kūno svoris ar per ilgos stovėjimo ant kojų valandos darbe ar atliekant kitą veiklą. Nuospaudų atsiradimo ant pėdų priežastimi gali būti nepatogi, spaudžianti, per ankšta ar per kieta avalynė.
 Jei nuospaudos kamavo mūsų prosenelius ar tėvus, labai tikėtina, kad ir mes galime sulaukti šio „malonumo“.

Kojų nuospaudų gydymas liaudies medicinos pagalba

* Citrinos gabalėlį su odele pritvirtinkite prie karštame vandenyje išmirkytos nuospaudos ir palikite per naktį. Po kelių tokių procedūrų nuospauda turėtų atšokti.
* Senovėje geriausias vaistas nuo nuospaudų buvo svogūnas. Jį nulupdavo, perpjaudavo per pusę ir įdėdavo į stiklinę, užpylę obuolių actu. Parą palaikius šiltoje vietoje, reikia viską perkošti. Ant nuospaudos dėti po vieną svogūno lapelį ryte ir vakare. Uždėjus aprišti švariu tvarsčiu. Šią procedūrą atlikti kelis kartus.
*Sibiro liaudies medicinos žinovai siūlo tokią priemonę. Reikia dvi savaites acte mirkyti svogūnų lukštus. Po to prieš miegą juos dėti ant nuospaudų ir tvirtai aprišus laikyti per naktį. Atlikus šią procedūrą keliolika kartų, nuospaudos turėtų išnykti.
* Ant nuospaudos galima dėti ir alavijo lapą. Ryte, nuėmus šį tvarstį, odą reikia nugremžti, o ant nuospaudos šaknies dėti tvarstį, sumirkytą skysčiu nuspaudoms gydyti. Tuo pačiu metu patartina vartoti vitaminus. Pirmiausia – vitaminą A. Jo daug yra gyvūnų kepenyse, žuvies taukuose, kai kuriose daržovėse. 1 – 2 morkos su šaukštu grietinės per dieną visiškai patenkina šio vitamino paros poreikį.

Taip mūsų senoliai kovojo su kojų nuospaudomis. Šiais laikas galbūt mes turime didesnį gydymo priemonių pasirinkimą, tačiau galbūt norėsite pasinaudoti liaudiškais patarimais ir panaikinti pėdų nuospaudas natūraliais būdais.

-

Leave a Reply

Taip pat skaitykite: